Корзина
38 отзывов
Большой выбор оригинальных запчастей на мотоопрыскиватель  Вперед!
+380982647492

Интернет-магазин "СуперМастер"

Порівняльна характеристика бензопил

Порівняльна характеристика бензопил

08.05.15

Попри всі досягнення технічного прогресу, бензопила  є основним робочим інструментом для роботи з деревиною.  Світову монополію бензопил утримують виробники німецький “Stihl”, шведська “Husqvarna” і трохи менш відомий в Україні “Jonsered”. Два останніх бренди мають спільне коріння, та й за якістю не відстають один від одного. Отже, “Stihl” чи “Husqvarna”, що краще? Гадаємо, це справа смаку, адже два виробника бензотехніки крокують у ногу вже багато років і важко сказати, що є кращим: треба брати конкретні моделі та порівнювати, іноді  можуть бути важливими нюанси, на яких виробники не акцентують увагу.

Бензопила  “Stihl”

Мотопили “Stihl” поєднують інноваційні технології, високу продуктивність, оптимальну ергономію та низьку вагу. Ці якості гарантують найменше навантаження на людину та довкілля. Професійні пили середньої потужності – це зручна в роботі та міцна техніка без грама зайвої ваги. Потужні пили для екстремальних навантажень двигунами від 4,0 до 6,4 кВт вражають  потужністю та комфортом під час застосування у заготівлі та валці товстої деревини.  Для професійного використання у господарстві “Stihl” розробив такі моделі  бензопил MS 260, MS 341, MS 361, MS 440, MS 441, MS 650, MS 660 і  MS 880. Опис кожної з них забрав би багато часу, тому зупинимось коротко лише на особливостях усіх професійних пил цієї компанії.

Пили “Stihl” мають антивібраційну систему,  де точно прораховані буферні зони, що значно зменшують передавання коливань від  двигуна та ланцюга на користувача. Зручний механізм натягування ланцюга (збоку через кришку ланцюгового колеса) сприяє тому, що руки перебувають на безпечній відстані від гострого ланцюга та зубчастого упора. Декомпресійний клапан частково зменшує компресію в камері згорання,  завдяки чому запуск стає рівномірніший. Компенсатор у бензопилах “Stihl” – це регулювальна система в карбюраторі, що забезпечує постійність таких показників, як потужність, витрати пального та якість вихлопів незалежно від забруднення повітряного фільтра. Таким чином, проміжки між сервісними обслуговуваннями пристрою стають більшими. І лише після значного зниження потужності необхідно почистити фільтр. Регульований мастильний насос дає змогу точно регулювати подавання мастила залежно від ситуації. Окрім того, «Е»-маркування гарантує необхідний об’єм мастила у будь-якому випадку, а сама система дає смогу зменшити витрати мастила до 50%.

Усі бензопили компанії “Stihl” мають систему змащування ланцюга  «Ematic”, яка складається з ведучої шини «Ematic”, ланцюга “Oilmatic” і мастильного насоса з регульованим поданням. Спеціальна конструкція шини та ланцюга сприяють потраплянню кожної краплини ланцюгового мастила саме туди, де воно необхідне. Таким чином, витрати мастила знижуються до 50%.

Тепер трохи про кожну пилу окремо.

“Stihl MS 260” – найлегша професійна бензопила, але це не заважає їй бути витривалою та міцною. Ідеальна для звалювання м’якої та тонкомірної деревини.

“Stihl MS 341” – професійна бензопила міцної конструкції із тривалим терміном служби та оптимальною питомою вагою, має низький рівень вібрації. Ідеальна для звалювання та заготівлі м’якої деревини та сортів деревини середньої товщини.

“Stihl MS 361” – міцна бензопила для великих навантажень. Має дуже низький рівень вібрації, динамічне прискорення та високий обертовий момент. Дуже добра для заготівлі деревини, для проріджування молодих дерев і дерев середньої товщини.

“Stihl MS 440” пристосована для екстремальних навантажень і обладнана високопродуктивним ланцюгом. Дуже добра для проріджування дерев середньої товщини та для заготівлі товстої деревини.

“Stihl MS 441” – це сучасна бензопила з низьким рівнем вібрації і екологічним двигуном 2-МХ. Покращена питома вага та ведучі властивості, дуже низький рівень вібрації та тривалий строк служби фільтрів роблять її незамінною при звалюванні міцної деревини.

“Stihl MS 650” – дуже потужна бензопила. Вона надзвичайно міцна і витривала до великих навантажень. Особливо доцільно її використовувати під час заготівлі товстої та міцної деревини.

“Stihl MS 660” – міцна надпотужна пила для звалювання та заготівлі товстої деревини. Ця пила розрахована для великих навантажень та обладнана високопродуктивним ланцюгом.

 І нарешті, “Stihl MS 880” – модель, що відповідає найвищим вимогам і витримує най екстремальніші навантаження. Її спеціально створили для регулярної заготівлі товстої деревини.

Бензопила “Husqvarna”

 

Потужність і продуктивність – під таким гаслом працює компанія “Husqvarna”. Максимальний термін безперебійної роботи, точний результат і ергономіка, невеликі витрати на обслуговування – ось ті параметри, які характеризують її продукцію.

Завдяки системі очищення повітря у двигуні та можливості швидко і просто їх обслуговувати, бензопили “Husqvarna” забезпечують швидкий та ефективний результат роботи. Відцентрована система попереднього очищення повітря “Air Injection” збільшує інтервали між обслуговуванням повітряного фільтра та забезпечує його тривалу роботу. Для зменшення вібрації використовують «принцип двох мас», який ґрунтується на використанні системи поглинання вібрації та розміщенні двигуна пили на сталевих пружинах.

Конструкцію бензопил уже перевірено на надійність та якість. Кований трисекційний колончастий вал із максимальним терміном служби призначений для роботи в найважчих умовах. Окрім цього, міцний колончастий вал витримує умови та високі оберти при професійному використанні.

Одна із останніх розробок – технологія “X-Torq”, яка дає змогу знизити витрати палива до 20%, а кількість шкідливих речовин у вихлопних газах – на 60%.

Регульований мастилонасос  полегшує регулювання змащення ланцюга відповідно до довжини шини, виду деревини, типу ланцюга. Двигун і стартер розроблені таким чином, щоб можна було запускати інструмент із мінімальним зусиллям. Опір шнура стартера зменшено до 40%.

Перейдемо до конкретики. Перша модель, на яку слід звернути увагу, ― це пила для професійного використання “Husqvarna 365”. Вона розроблена у тісній співпраці із спеціалістами, які трудяться в екстремальних умовах. Мала вага та висока потужність роблять цю пилу універсальною і придатною для виконання найрізноманітніших завдань.

“Husqvarna 359” належить до професійних пил останнього покоління. Завдяки своїй неприборканій силі, широкому діапазону швидкостей, вузькому зручному корпусу та низькому рівню вібрації, модель 359 можна вважати по-справжньому універсальною пилою, призначеною для використання широкого спектра завдань. Це  ― надійний та ефективний інструмент, розрахований на професійне використання.

“Husqvarna 395 ХР”, ― одна із найбільших бензопил, призначена для найважчих завдань. Ця модель має всі класичні характеристик бензопил “Husqvarna”:  велику потужність і малу вагу плюс надійний двигун з удосконаленим циліндром та карбюратором з антивібраційною системою. Ідеальний вибір для роботи з довгими напрямними шинами.

Найсучасніша та найдосконаліша професійна пила “Husqvarna” ― “Husqvarna 576 ХР”. Двигун бензопили спроектований за технологією “X-Torq”, яка забезпечує високий крутний момент у дуже широкому діапазоні обертів, при цьому споживає менше палива та має низький рівень вихлопних газів.

Ергономічна конструкція пили запобігає втомі наприкінці робочого дня. Технологія “Smart Start” забезпечує легкий запуск двигуна, а відцентрована система очищення повітря “Air Injection” збільшує продуктивність і довговічність інструменту.

“Husqvarna 372 ХР” – професійна бензопила із верхнього сегмента середньо розмірного класу для важких умов роботи. Картер і колін вал мають підвищену зносостійкість. Карбюратор обладнаний захистом від вібрації для роботи з великими швидкостями та навантаженнями. Бензопила вирізняється низькою вагою, високою потужністю, а також надзвичайно хорошою динамікою.

“Husqvarna 357 ХР” – одна із професійних пил останнього покоління. Велика потужність і швидкий розгін у поєднанні з продуманою ергономією, низьким рівнем вібрації та вузьким корпусом забезпечують їй високу ефективність і не потребують значних зусиль від оператора. Легка , ефективна та надійна пила для професіоналів.

Бензопили “Jonsered”

Історія сучасних бензопил “Jonsered” розпочалась у 50-х роках минулого століття. Відтоді минуло півстоліття боротьби за якість, тривалість терміну експлуатації, безпеку та ергономіку.

Бензопили “Jonsered” порівняно легкі для своєї потужності, також мають різні пристрої для гарантування безпеки: швидкодійне гальмо ланцюга, вловлювач ланцюга, який запобігає її зворотному подаванню при поломці, захист правої руки, блокування ручки газу та легкодоступну кнопку зупинки.

“Jonsered CS 2255” – потужна бензопила для роботи з деревиною. Особливо актуальна вона для роботи в екологічно чистих зонах завдяки інноваційному двигуну з низьким рівнем викидів, витратами палива та вимоким крутим моментом “Clean Power”. Пила зручна у використанні та компактна завдяки чудовим технічним характеристикам. Система гасіння вібрації сприяє швидкій роботі.

Бензопила “Jonsered CS 2255” може похвалитися Turbo-системою очищення повітря, яке подається у двигун. Насос автоматичного подавання змащувального мастила працює тільки під час роботи, тобто при обертанні ланцюга. Ще одна важлива деталь – корпус пили вироблений із протиударного та стійкого до переохолодження матеріалу.

“Jonsered CS 2165” – дуже потужна пила для інтенсивного звалювання деревини. Система стабілізації/компенсації паливно-повітряної суміші  “Jonsered CS 2165” дає змогу підтримування потужність двигуна та сталу роботу. Цю пилу легко та швидко запускати у будь-яких умовах (у тому числі на морозі, адже розробляли і тестували її у Швеції) завдяки системі комфортного запуску.  Система гасіння вібрації сприяє комфортній роботі. “Jonsered CS 2165”, як і всі пили “Jonsered” має Turbo-систему очищення повітря, яке подається у двигун, та виготовлена зі стійкого до ударів та переохолодження матеріалу. Довжина ланцюга дає змогу звалювати дерева великого діаметра.

Ще дві потужні пили для роботи – це “Jonsered CS 2171” та “Jonsered CS 2152”. Відрізняються вони потужністю, вагою та низкою інших характеристик, але основні властивості всіх пил цієї копанці незмінні – система турбонадування повітря, система фільтрації повітря, автоматичне подавання мастила, тумблер запалювання та декомпресійний клапан. Цими моделями пил легко можна звалювати дерева великого діаметра, а також їх легко і швидко запускати у холодну погоду. Одним словом, чудове поєднання «ваги-потужності-ціни».

Безумовно, вибір пили – справа непроста. На це впливає багато факторів. Отож, щиро сподіваємось, що наша стаття допоможе вам підібрати саму ту модель, яка буде найкращою для вас.

 

Технічні характеристики бензопил

Модель пили

Потужність двигуна, кВт

Об’єм двигуна, см3

Крок ланцюга, дюйм

Вага, кг

Довжина шини, см

“Stihl MS 260”

2,6

50,2

0,325

4,8

37/40

“Stihl MS 341”

3,1

59,0

3/8

5,5

37

“Stihl MS 361”

3,4

59,0

3/8

5,6

40/45

“Stihl MS 440”

4,0

70,7

3/8

6,3

40/45/50

“Stihl MS 441”

4,1

70,7

3/8

6,5

40/45/50

“Stihl MS 650”

4,8

84,9

3/8

7,3

50

“Stihl MS 660”

5,2

91,6

3/8

7,3

50/63

“Stihl MS 880”

6,4

121,6

0,404

9,9

75/105

“Husqvarna 365”

3,4

65,1

3/8

6

38-70 см

“Husqvarna 359”

2,9

59

3/8

5,5

33-50

“Husqvarna 395 XP”

4,9

93,6

3/8

7,9

45-90

“Husqvarna 376 XP”

4,2

73,5

3/8

6,6

46-71

“Husqvarna 372 XP”

3,9

70,7

3/8

6,1

38-70

“Husqvarna 357 XP”

3,2

56,6

0,325 або 3/8

5,5

33-50

“Jonsered CS 2255”

2,6

55,5

0,325 або 3/8

5,8

33-50

“Jonsered CS 2165”

3,4

65,1

3/8

6

38-70

“Jonsered CS 2171”

3,9

70,7

3/8

6,1

38-70 см

“Jonsered CS 2152”

2,3

51,7

0,325

5

33-50

Контакты
 • Телефон:
  +380 (98) 264-74-92, Дмитрий(консультация)
  +380 (97) 569-79-61, Маргарита(оформление заказа)
  +380 (73) 061-94-83, Маргарита(оформление заказа)
 • Контактное лицо:
  Дмитрий
 • Адрес:
  Винница, Винницкая область, Украина
Карта